Hakkımızda/Başarı Öyküsü

Denge Tasarım Atölyesi, 1952 yılından bugüne  Afyonkarahisar ve çevre illerin çeşitli bölgelerinde yüzlerce okul, sağlık ocağı, hizmet binası, lojman, sağlık evi, iş merkezi, hamam ve çok sayıda iş yeri ve konut projesi inşaatını hayata geçirdi. Kuruluşundan bugüne, yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

46 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman kurum ve kuruluşların yanında oldu. Dededen toruna aktarılan inşaat müteahhitliği ilk olarak Halil TOKDEMİR tarafından 1952 yılında Ankara’da başladı. Daha sonra memleketi Afyonkarahisar’a dönerek burada ve çevre illerde bir çok projeye imza attı.

1994 yılında Halil TOKDEMİR yaş ve iş mücadelesinin vermiş olduğu yorgunluktan dolayı aile şirketi olan Tokdemir İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘ni kurarak çocuklarının devam ettirmesini istedi. 2001 yılına kadar, başta Afyonkarahisar ilçe ve beldeleri olmak üzere çevre illerde Tokdemir İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. bir çok projeyi hayata geçirdi. Daha sonra  sektöre ara veren Tokdemir İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında dededen toruna aktarılan bilgi tecrübe ile tekrar canlanarak Denge Grafik İnşaat olarak faaliyetlerine tekrar başladı.

Misyon

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak.

Altın Kurallarımız

  • Sözümüz İmzamız
  • Deneyimin Uzmanlığı
  • Kaliteden Ödün Vermiyoruz
  • Güvenli Yaşam Mimarlığı
  • Orijinal Semt Dokusuna Uygunluk
  • Kişiselleştirilebilir İç Tasarımlar
  • Müşteri Daima Kazanır

Denge Tasarım Atölyesi'nin Tamamladığı Projeler